Amerika Doğum

Bebeğinize doğduğu andan itibaren hayatının her anında kullanabileceği çok özel bir hediye vermek istiyorsanız onu Amerika’da dünyaya getirmeye ne dersiniz?

Amerika doğum ile vatandaşlık veren tek batı ülkesi olma özelliğine sahip. Topraklarında dünyaya gelen her bebeği Amerika kendi vatandaşı olarak kabul ediyor. Bu ise dünyanın her kösesinden her yıl binlerce anne adayının Amerika’ya gitmesine yol açıyor.

Amerika’da Doğumda Yeni Bir Hayat Farkı

Yeni Bir Hayat’ın size sunduğu özel hizmet paketleri ile siz de bebeğinize böylesine özel bir hediye sunabilirsiniz. Yasadığınız ev, şehir ve en önemlisi yakınlarınızdan uzakta doğum yapmak düşüncesi belki size de ilk başta biraz ürkütücü geliyor olabilir. Ancak hiç endişe etmeyin. Zira Yeni Bir Hayat olarak Amerika’nın farklı şehirlerine yayılmış̧ bulunan Türk rehberlerimiz ve bölge sorumlularımız ile sizin huzurunuz ve rahatınız için bir ekip halinde çaba gösteriyoruz.
Amerika’da doğum düşünüyorsanız öncelikle Amerika vizenizi almalısınız. Amerika doğum amaçlı özel bir vize vermiyor. Turist vizesi alarak seyahatinizi gerçekleştiriyorsunuz. Vizenizi ne kadar erken alırsanız Amerika ve doğum planlarınıza da o kadar erken başlayabilirsiniz.

Vizeniz sonrasında gideceğiniz şehir ve doktor kararını vermek gerekiyor. Bu aşama da sizin karar vermenize bizler de yardımcı oluyoruz. Anne adaylarımız genel de büyük şehirlerin trafiği ve keşmekeşinden uzak durmayı tercih ediyorlar. Daha tatil havasında olan, iklimi ılıman, deniz veya ırmak kenarındaki şehirlerimiz her zaman en gözde mekanlarımız oluyor. Tampa, San Diego, Miami,  Houston ve Austin ailelerimizin en çok tercih ettikleri Amerika’da doğum şehirlerimiz. Eğer uçak yolcuğu sizi yormayacaksa Hawaii’yi de özellikle tavsiye ederim.

Eğer İngilizce bilmiyorsanız hiç endişelenmeyin çünkü belirli şehirler de Türk doktorlarımız mevcut. Eğer gitmeyi düşündüğünüz şehirde Türk doktor seçeneğimiz yoksa orada bulunan Türk rehberimiz de sizinle muayenelere gelerek yardımcı olacaktır.

Şayet esiniz, anneniz veya kardeşiniz sizinle birlikte Amerika’ya gelmiyorsa hiç üzülmeyin. Birçok annemiz tek başlarına Amerika’ya gidiyorlar, eşleri veya yakınları sadece doğum sırasında yanlarına gelebiliyor. Gideceğiniz şehirdeki Türk rehberlerimiz ile her zaman sizin yanınızdayız. Arkadaşlarımız sık sık sizi ziyaret ederek ve aynı şehirde bulunan diğer anne adaylarımızla birlikte birçok sosyal aktiviteler düzenleyerek yalnızlığınızı bir nebze olsun almak için uğraş̧ gösteriyorlar.

Amerika’ya doğum için hamileliğinizin 7. ayı içinde gitmenizi öneriyoruz. Bu ise 28 ile 32. hafta aralarına denk geliyor. Birkaç hafta daha geç giden anne adaylarımız da var elbette. Siz gitmeden çok önce kalacağınız evinizi kiralamış̧, oradaki doktorunuza tüm sağlık bilgilerinizi ve tıbbi tetkiklerinizi geçmiş oluyoruz. Siz buradan uçağa bindiğiniz anlarda arkadaşlarımız sizin için ilk mutfak alışverişinizi yapıyorlar. Böylece uzun bir uçak yolculuğundan sonra akşam saatlerinde Amerika’daki yeni yuvanıza vardığınızda sizi sağlıklı besinlerle dolu bir buzdolabı bekliyor.

Sonrasında doktor randevularınız, alışveriş̧ turları, kaldığınız şehri keşfetme derken aylardır beklediğiniz bebeğinize kavuşacağınız hayatınızın en mutlu anı geliyor. Sizin doğum sancılarınız başlamadan haftalar önce hastanedeki kalacağınız özel odanız, anestezisyeniz ve yeni doğan bebek uzmanı doktorunuz gibi önemli birçok detayı bir organize etmiş oluyoruz.

Tüm doğumlarımıza kendi doktorunuz, yeni doğan bebek uzmanı ve anestezisyenimiz giriyor. Eğer sezaryen doğum olacaksanız ikinci bir doğum uzmanı doktor da doğumunuzda bulunuyor. Doğum sonrasında sizin ve bebeğinizin tüm tetkikleri uzman doktorlar tarafından yapılıyor. Hastaneden çıktıktan sonra da kendi doktorunuzu ve pediatrisiniz ziyaret ediyorsunuz. Sonrasında ise bir bakmışsınız bebeğinizle birlikte Türkiye’ye uçuyorsunuz.

Amerika’da doğum düşüncenizde Yeni Bir Hayat size Türkiye ve Amerika’da güçlü bir ekip, kurumsal hizmet güvencesi ve uzman bir yaklaşım getiriyor. Amacımız sizin de bebeğinize böylesine özel bir hediye vermenize yardımcı olmak.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkıda bulunmak için çekinmeyin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir