Amerika’da Doğum ve Sağlık

Yeni Bir Hayat olarak sizlere Amerika’da sağlık alanında eşsiz hizmetler sunuyoruz.

Amerika’da doğum ve Sağlık birimimiz Amerika’da Doğum, tedavi, taşıyıcı annelik, sperm ve yumurta donasyonu gibi alanlarda hizmetler sunmaktadır. 20’den fazla eyalet ve 100’ün üzerinde doktor ve hastanede güvenilir ve üstün standartlarda doğum hizmeti sunan Türkiye’deki en büyük firmadır.

Amerika’da doğum birimimiz, Amerika’nın doğusundan batısına kadar yüzden fazla tıp merkezi ve uzman doktor aracılığıyla bebeğinize çok özel bir gelecek sunmanıza yardımcı oluyor.

Amerika teşhis ve tedavi alanında dünyanın en önde gelen ülkelerindendir. Tıpta en büyük bütçeli araştırma harcamalarını yapan ülkelerin başında Amerika Birleşik Devletleri gelmektedir. Her yıl milyarlarca dolar yeni tedavi yöntemlerinin bulunması icin harcanmaktadır. Tıbbi araştırmalara ABD’de verilen önemi gerçek verilerle ortaya dökmek gerekirse, ABD 2005 yılında yalnızca tıp teknolojisi araştırmalarına, toplamda 111 milyar dolar harcamıştır. Bu tutar Türkiye’nin 2005 yılı toplam bütçesine hemen hemen eşittir. Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde henüz uygulanmayan birçok teşhis ve tedavi yöntemi ilk olarak Amerika’da geliştirilmekte ve uygulanmaktadır. Yeni Bir Hayat olarak sizi dünyanın önde gelen tıp merkezleri ve uzman doktorları ile buluşturma ve zaman kaybetmeden sağlığınıza kavuşturmayı hedeflemekteyiz.

Amerika’da donasyon ve taşıyıcı annelik hizmetimizlerimizle bebek hasretinize son vermeye çalışıyor, sizleri dünyanın en yüksek standartlarına sahip donasyon ve tüp bebek merkezleri ile buluşturuyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkıda bulunmak için çekinmeyin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir