Amerika’da Teşhis

Amerikada teşhis

Hastalıkları tedavinin yolu şüphesiz doğru tanı ile başlar. Ameliyat dahil hayatınızı etkileyecek uzun ve zorlu tedavi yöntemlerine başlamadan önce Amerika’nın önde gelen tıp merkezlerinde konusunda uzman hekimlerden ikinci bir görüş almak istediğinizde Yeni Bir Hayat Amerika’da Teşhis hizmeti ile yanınızdayız.

Amerika’da Teşhis ve İkinci Görüş

Doktorunuz rahatsızlığınızla ilgili bir teşhis koydu ve ciddi bir tedavi sürecine başlamak üzeresiniz. Belki bir ameliyat geçirecek veya kemoterapi olacaksınız. Ancak kararsızsınız. Maddi ve manevi olarak hayatınızı etkileyecek bu sürece başlamadan önce ikinci bir görüş̧ edinerek konulan teşhisten ve tedavi yönteminden bir kez daha emin olmak istiyorsunuz.

Belki sizin rahatsızlığınız için yeni bir araştırma yapılıyor ve farklı bir tedavi yöntemi geliştirilmekte? Belki de ameliyata gerek duymadan sağlığınızı geri kazanma şansınız olabilir.

Kendiniz veya bir sevdiğinizin sağlığı ile ilgili kritik bir karar vermek zorunda kaldığınızda tüm seçenekleri göz önünde bulundurmak en doğal hakkınızdır. Yeni Bir Hayat Amerika’da Teşhis servisimiz, sizlere ikinci görüş olanağını sunmaktadır. Evinizin rahatlığında, hiçbir seyahat ve konaklama masrafı yapmaksızın, tıbbi raporlarınızın Amerika’da dünyanın kendi alanlarında önde gelen tıp merkezlerindeki uzman doktorlar tarafından incelenmesini ve onların görüş ve tavsiyelerini almanızı sağlamaktayız.

Türkiye’de sadece Yeni Bir Hayat tarafından sunulan Amerika’da Teşhis hizmetimizden faydalanmak için e-mail veya telefonla bizle iletişime geçerek tahlil ve raporlarınızı ulaştırabilirsiniz. Dokümanlarınızın bize ulaşmasından sonra İngilizce tercümeleri yapılacak ve Amerika’daki ofisimize iletilecektir. Tüm veri ve raporlarınız Amerika’daki uzman doktorlar tarafından incelenecek, tanı raporunuzun İngilizce aslı ve Türkçe tercümesi öncelikle elektronik posta ile daha sonra kargo aracılığıyla size iletilecektir.

Tanı raporunuzun sonucuna göre, Yeni Bir Hayat Amerika’da tedavi hizmetlerimizden yararlanmak istemeniz halinde, işlemleriniz çok hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Tüm veri ve raporlarınızın kopyaları, tanının konduğu hastane ve doktorlarda bulunduğundan, tek yapmamız gereken sizin Amerika’ya en rahat ve konforlu şekilde ulaşmanızı sağlamaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkıda bulunmak için çekinmeyin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir