Chicago’da Doğum

Chicago'da Doğum

Chicago, Illinois eyaletinin Michigan Gölü kıyısında yer alan bir şehirdir. Amerika’nın nüfus bakımından en büyük üçüncü şehridir. Kusursuz manzarası ve gökdelenleriyle meşhur şehirde gezilip görülecek çok fazla yer vardır. Ünlü Sears Kulesi, Michigan Gölü kıyısı, plajları, hayvanların özgürce dolaştığı parkları, şehrin uzun yıllar önce yeniden yapılanması ile ilgili ilginç hikayesi, caz ve blues barları, meşhur spor müsabakaları, ünlü mimarisi, festivalleri, kültürel ve sanatsal faaliyetleri ile meşhur şehirde herkese ve her zevke uygun, keyifli vakit geçirmek mümkündür.

Amerika’da Doğum İçin İdeal Şehir : Chicago

Yazın ılıman olan şehir, kış mevsiminde soğuk olur. Hatta kış mevsimi bizim ülkemize göre çok daha erken gelir. Amerika’da doğum yapmak isteyen aileler özellikle yaz mevsiminde burayı çok tercih ederler. Yaz mevsiminde hava şartları açısından rahat bir dönem geçirmek mümkündür. Ancak kış mevsiminde de şehirde yaşamak oldukça keyifli ve güzeldir. Türkiye’den Chicago’ya direkt uçuş ile ulaşım 11-12 saat sürer. Bu durum hamile olan anne adayları için bir avantaj olarak görülebilir.

Chicago’da doğum için Saint Joseph Hospital en iyi seçimlerden biridir. Chicago’nun en eski ve köklü hastanesidir. 806 hekim ile 35 ayrı uzmanlık alanında hizmet vermektedir. Aynı zamanda Amerika’nın en iyi hastaneleri arasında ilk 5 ‘e girmiş bir hastanedir. Tüm hamilelik ve doğum süreçlerinizi takip etmesi için konusunda çok başarılı ve uzman, Türk veya yabancı doktor seçimi yapmanız mümkündür.

Chicago’da doğuma giden ailelerimiz, konforlu ve lüks döşenmiş 1 oda salon, 2 oda salon ve hatta ihtiyaca göre daha büyük rezidanslarda konaklamaktadırlar. Bu rezidanslar hastaneye, şehir merkezine, alışveriş merkezlerine, kafe ve restoranlara yakın, büyük caddelerde bulunan binalardan tercih edilmektedir. Tek başına kalmak zorunda olan anne adayları da güven içinde huzurla zaman geçirmektedirler.
En iyi hastanelerde, başarılı ve uzman doktorlarla, sorunsuz ve dört dörtlük konaklama imkanlarıyla, güzel ve rüya gibi bir şehirde, huzurlu sıkılmadan, hem tatil hem de hamilelik süreci geçirmeyi düşünenler için Chicago harika bir tercihtir.

Gidişinizden dönüşünüze kadar olan sürede sağlığınızla ve konaklamanızla ilgili tüm organizasyonu Yeni Bir Hayat yürütür; size de sadece vaktinizi keyifli geçirmek için planlar yapmak kalır.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkıda bulunmak için çekinmeyin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir