Amerika’da Yumurta Donasyonu

Amerikada yumurta donasyonu

Amerika’da yumurta donasyonu ve transferi hizmetimiz menapoz, erken menopoz veya hormonal sebeplerden dolayı anne olamayan kadınların, eslerinden alınan sperm ile yumurta donöründen alınan yumurtanın mikroenjeksiyon tekniği ile döllenmesi ve oluşan embriyonun anne adayına transfer edilmesi işlemin kapsamaktadır.

Başarılı bir hamileliğin gerçekleşmesi sonrasındaki süreç normal hamilelikle aynıdır. Düzenli olarak gerçekleştirilen doktor ziyaretleri sonrasında sağlıklı bir doğumla birlikte bebeğiniz dünyaya gelir.

Amerika’da yumurta donasyon merkezleri diğer ülkelere göre çok daha katı kurallarla denetlenmektedir. Amerika’da donörler dünyanın hiç bir yerinde görülmeyen bir titizlikle seçilmektedir. Çalıştığımız donasyon merkezlerinin standartları özellikle Kıbrıs ve Avrupa’daki kuruluşlar ile karşılaştırıldığında şüphesiz bir üstünlüğe sahiptir.

Yumurta donasyonu sonrasında birçok ailemiz Amerika’da doğum hizmetimiz aracılığıyla bebeklerine Amerikan vatandaşlığı hediye etmektedir.

Amerika’da Yumurta Donasyonunu Seçmeniz İçin Birkaç Neden :

Çalıştığımız tüm donasyon merkezleri FDA-New Food and Drug Administration (Amerika Birleşik Devletleri Gıda ve İlaç Bakanlığı) tarafından onaylanmıştır. FDA dünyanın en katı tıbbi standartlarına sahiptir.

Donörler sigara kullanmayan 21-32 yaş arasındaki adaylardan seçilir. Çok kapsamlı bir taramadan geçirildikten sonra donör olarak kabul edilirler.
Bu tarama da öncelikle fiziksel ve psikolojik muayeneler yapılır.
Tüm adaylar cinsel yolla bulaşıcı, hepatit, AIDS ve diğer bulaşıcı hastalıklarında taramasından geçirilir.
Adayların etnik genetik taraması yapılır. Böylece adayların etnik kökenli hastalıklara sahip olmadığından emin olunur.
Tüm bu testlerden başarı ile geçen adaylar gizlilik sözleşmesi sonrasında donör olarak seçilmektedir.

Amerika Yumurta Donörünü Seçmenizde Çok Kapsamlıdır

Donör seçiminde sağlanan esneklikler de büyük farklılık göstermektedir. Donörler , isteğiniz doğrultusunda fotoğraf eşleştirmesi (sizin fotoğrafınıza en çok benzeyen karşı cinsten donörün bulunması yöntemi) kişilik testi sonuçları, Donör taraması (etnik, ırk, saç rengi, göz rengi, deri rengi kan grubu, eğitim düzeyine göre donör bulma yöntemi), donör bebek ve çocukluk fotoğraflarının incelenmesi ve bunlara benzer tüm detayların araştırılmasını kapsayan bir işlemdir. Size sunulacak kriterlerden yapacağınız seçimler doğrultusunda donör online olarak seçilebilir.

Bizim için en önemli unsurlardan birisi de gizliliktir. Bilgilerinizin doktorlarınız dışında hiçbir 3. şahıs ve kuruluşla paylaşılmayacaktır.
Yeni Bir Hayat Amerika’da yumurta donasyonu hizmeti ile amacımız sizin çocuk sahibi olma hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkıda bulunmak için çekinmeyin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir