Yurtdışında dil okuluna gitmenin en önemli artısı; kişilerin çevrelerinde gün boyunca doğal bir ortamda konuşulan İngilizce’ yi ya da diğer dilleri duymaları ve sınıfta öğrendikleri bütün bilgileri okul dışında uygulayabilme imkanlarıdır. Yurtdışı dil okulları konusunda hizmet veren kuruluşlar içinde ayrı bir konuma sahip olan Yeni Bir Hayat farkıyla, İngilizce dilini yerinde öğrenebilirsiniz.

Her geçen gün daha da globalleşen ve rekabet koşulları artan dünyamızda başarılı olabilmek için ikinci bir dil biliyor olmak günden güne önem kazanmaktadır. Kariyerinizde hızlı ilerleyebilmek, hedeflediğiniz şirkete girerek, iyi bir iş sahibi olmak için özellikle iyi bir İngilizce bilgisine sahip olmak artık bir gereklilik olmuş̧ durumda.

Bu sebepten dolayı ülkemizde İngilizce, ilköğretim eğitim sisteminde bile yerini almış olmasına rağmen hala istenilen düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak son derece zordur. Okul hayatınız süresince aldığınız dersler, özel dil kursları ve diğer eğitim setleri yabancı dil düzeyinizi belirli bir noktaya kadar getirse de, bütün bular maalesef yurt dışında alınan bir eğitim ve bunun sağladığı yerinde pratik yaparak öğrenme  imkanının yerini tutmamaktadır.

Yurtdışı dil eğitiminiz süresince kaldığınız aile yanında, okul içinde ve okul dışında, sosyal ortamlarda devamlı olarak pratik yapma imkanını elde edecek böylece hızlı bir şekilde yabancı dilinizi hedeflediğiniz düzeye getirebileceksiniz. Bundan dolayı yurtdışı dil okulları her zaman en çok tercih edilen yurt dışı eğitim hizmetlerimiz içinde ilk sırada yer almaktadır.

Yeni Bir Hayat olarak ihtiyaçlarınıza, tercihlerinize ve bütçenize en uygun yurt dışı dil okulları seçeneklerini uzman danışmanlarımızla araştırıp size sunuyoruz.

Yurtdışı Dil Kursları Ülkelerimiz
İngiltere Dil Okulları
Yurt dışında İngilizce eğitim denildiğinde ilk akla gelen ülke olan İngiltere  gerek İngilizce’ nin  anavatanı olması, gerekse Türkiye’ye olan yakın mesafesinden dolayı her zaman için en çok tercih edilen yurt dışı dil eğitimi seçeneklerindendir. İngilizce dil eğitiminin çok önemli bir sektör olduğu bu ülkede her bütçeye uygun, çeşitli şehirerde, irili ufaklı birçok dil okulu bulunmaktadır. İngiltere’de dil eğitiminiz sonrasında Ankara Antlaşması başvurusu yapma imkanınız da bulunmaktadır.

Amerika Dil Okulları
Amerika her zaman Türk öğrenciler için yurtdışı dil eğitimi, üniversite veya master eğitimi denildiğinde ilk akla gelen tercihlerden birisi olmaktadır. Genel yaşam giderlerinin İngiltere’ye göre daha düşük olması, kaliteli dil eğitiminin ekonomik şartlarda sunulması özellikle uzun süreli İngilizce dil eğitimi için Amerika’yı diğer ülkelerin önüne çıkarmaktadır.

Malta Dil Okulları
Akdeniz’in bu güzel adasında hem İngilizce dil eğitimi alabilir, hem de keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Sosyal imkanların bolluğu İngilizce pratik yapma imkanınızı da artıracaktır. Türkiye’ye yakın olması, İngilizce dil okullarının Amerika ve İngiltere ile kıyaslandığında daha ekonomik olması ve en önemlisi vize alma şartlarının daha esnek olması gibi sebepler Malta dil okullarını her zaman için iyi bir seçenek olarak sunmaktadır.

Kanada Dil Okulları
Sosyal hizmetlerdeki gelişmişliği, düşük suç oranı, her geçen gün büyüyen ekonomisi, göz kamaştırıcı doğası ve özellikle öğrenci ve göçmenlere sağladığı imkanları ve yaşam kalitesi ile Kanada, en fazla başvuru yapılan ülkeler sıralamasında yer almaktadır.