Merhaba,

Yeni Bir Hayat, ikinci vatandaşlık, yurtdışı yatırımcı programları ve göçmenlik alanlarında hizmet sunan Türkiye’nin en güçlü ve güvenilir danışmanlık firmalarından biridir.

Tüm dünyadaki önemli ikinci vatandaşlık programlarını yakından takip etmekte ve temsilcisi olduğumuz uluslararası hukuk partnerlarımız ile size ve ailenize güzel bir gelecek kurmak için çalışıyor ve bu sayede yeni bir yaşamın kapılarını açıyoruz. Yeni Bir Hayat’ın kurulduğu 2011 yılından bugüne kadar yüzlerce ailenin bu hedefe ulaşmasına katkıda bulunmanın gururunu taşımaktayız.

Kuzey Amerika, Karayipler ve Avrupa Birliği üye ülkelerinde daimi oturum ikinci vatandaşlık alanlarında birçok fırsatlar bulunmaktadır. Yurtdışına  yerleşmek, hem sizin hem de ailenizin geleceği için alacağınız en önemli kararlardan biridir. Bu kararı alırken, doğru ülke, doğru yatırım ve doğru planlama son derece dikkatle ve titizlikle yapılmalı; her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmelidir.

Yeni Bir Hayat olarak bu kararların alınmasındaki rolümüzün ne kadar önemli olduğunun ve bunun bize yüklemiş olduğu sorumluluğun ne denli büyük olduğunun bilincindeyiz. Her adımda çalışma prensibimiz; sizin hedef ve beklentilerinize en uygun ve en doğru hizmeti kendi deneyimlerimiz ve uzmanlığımızla size sunmaktır.

Eğer farklı bir gelecek hayal ediyorsanız en doğru adresiniz Yeni Bir Hayat’tır.

Saygılarımla,

Şevki Akaydın

Türkiye, Kanada ve İngiltere’de 20 yıla yakın profesyonel yöneticilik deneyimi olan Şevki Akaydın İktisat Fakültesi’nde ekonomi lisansı, İngiltere Surrey Üniversitesi’nde de yönetim masterı sonrasında Efes Pilsen Satış Müdürlüğü görevinde bulunmuş ve 2001 yılında Kanada’ya yerleşmiştir. 2008 yılına kadar Kraft Foods Kanada’da Stratejik Planlama Direktörü olarak görev yaptıktan sonra İngiltere’ye yerleşerek 2011 yılına kadar Constellation Brands şirketinde Avrupa Kategori Direktörü olarak çalışmıştır.

2011 yılında Türkiye’ye dönerek yurtdışı bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşmak için Yeni Bir Hayat’ı kurmuştur. Aynı zamanda Strategy International şirketinin de yönetim kurulu başkanlığını sürdürmekte olan Şevki Akaydın, Investment Migration Council ve İngiltere Ticaret Odası üyesidir.