Hakkımızda


YENİ BİR HAYAT

2011 yılında kurulan Yeni Bir Hayat yatırım yoluyla dünya vatandaşlığı, daimi oturum programları ve uluslararası gayrimenkul yatırımları alanlarında uluslararası saygınlığa sahip uzman bir danışmanlık firmasıdır

Kurulduğu günden beri yüzlerce yatırımcı ve aileyi Avrupa ve Amerika coğrafyalarındaki seçkin yatırım fırsatları ile buluşturan Yeni Bir Hayat 2017 yılından itibaren İngiltere merkezli Terranova Global çatısı altında faaliyet göstermeye başlamıştır. Yeni Bir Hayat; İstanbul, Londra ve Malta ofisleri ile uluslararası yatırımcılara dünyanın seçkin ülkeleri ve Türkiye’deki gayrimenkul yatırım seçenekleri hakkında danışmanlık vermektedir.

Yeni Bir Hayat olarak alanında son derece deneyimli bir ekiple tüm dünyadaki yasal düzenlemeleri, program ve uygulamaları yakından takip ediyoruz. Uluslararası partnerlerimiz ve bu alanda deneyimli hukuk firmalarıyla size ve ailenize, hayalinizdeki geleceğin kapısını açmak için pozitif sonuç alana kadar disiplinle çalışıyoruz. Yatırım yoluyla dünya vatandaşlığı ve daimi oturum programları kapsamında gerek gayrimenkul yatırımlarınızda gerekse uluslararası vergilendirme ve ticari faaliyetlerinizde optimum karlılığı sağlamayı esas alarak danışmanlık veriyoruz.

Sizin hedeflerinize en uygun yatırım kanalının belirlenmesinden, bölge ve gayrimenkul araştırması ve seçimine, banka yatırımlarının hayata geçirilmesinden uluslararası şirket kurulumu ve uluslararası ticari faaliyetlere yönelik vergi optimizasyonuna, denetim süreçleri de dahil olmak üzere, karşılaşılabilecek zorlukları en kolay ve zahmetsiz bir şekilde aşmak üzerine yoğunlaşıyoruz.

Vizyonumuz

Sizleri uluslararası arenadaki en doğru yatırım fırsatı ile buluşturmak

Misyonumuz

Vizesiz seyahat özgürlüğü arayan, uluslararası iş fırsatlarını gözeten, etkin bir varlık yönetimi ve vergi planlaması ihtiyacı hisseden, çocukları için güvenli ve parlak bir gelecek isteyen, tüm iş insanları ve ailelere, en uygun yurtdışı yatırım programlarını sunmak.

Çalışmamızın her aşamasında yüzde 100 başarı odaklı olarak ilerlemek.

Yeni Bir Hayat olarak, “sürecin her anında destek olma” sözümüzü, sunduğumuz uluslararası etkinlikle eksiksiz bir şekilde yerine getirmek.

Size özel şekillendirilmiş bir hizmet yaklaşımı ile hızlı, yapıcı ve etkili çözümleri uluslararası standartlarda sizlerle buluşturmak.

Değerlerimiz

  • Güvenilirlik
  • Şeffaflık
  • Yasalara saygı
  • İnsan odaklı çözümler
  • Samimiyet
  • Önderlik ve öncülük
  • Deneyim paylaşımı
  • Tüm paydaşlarla etkin iletişim ve işbirliği