Malta Daimi Oturum Programı ile Farklı Bir Gelecek Hayal Edebilirsiniz.

Malta Hükümeti tarafından yeni başlatılan Malta Daimi Oturum Programı, programdan yararlanmak isteyenlere çok farklı ve özel imkanlar, başka bir deyişle yepyeni bir hayat sunuyor. Sadece €250,000 tutarında Malta devlet tahvili alarak yatırım yapan kişiye ve ailesine, bir AB ülkesi olan Malta’da süresiz, ömür boyu geçerli olmak üzere oturum izni veriliyor. Üstelik devlet güvencesinde yatırım imkanı ile.

Malta Hükümeti tarafından özel olarak yetkilendirilen uluslararası çözüm ortağımızla birlikte son derece ayrıcalıklı bu programı sizlere sadece Yeni Bir Hayat devlet imtiyazı altında sunmaktadır.

Malta oturma izni programı size ve ailenize son derece ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Devlet güvencesi altında 5 yıl vadeli €250,000 bedelli Malta tahvili aldığınızda sadece 1 ay içinde tüm ailenizle birlikte Malta’da süresiz oturum hakkı elde edersiniz. Dilerseniz Malta’nın sunduğu cazip yatırım avantajlarından ve vergi imtiyazlarından da yararlanarak işinizi geliştirerek karlılığınıza artırabilirsiniz.

Başvuru süreci sonucunda oturum kartı sahibi olduğunuzda, Malta dışından elde ettiğiniz gelirler için Malta’da vergi ödeme zorunluluğunuzun olmaması da bu programı diğer benzer yatırım programları içerisinde oldukça avantajlı duruma getirmektedir.

Bu programı diğer ülkelerin devlet tahvilli oturum programlarından ayıran diğer bir büyük avantaj ise aldığınız tahvili kendi hesabınızda tutabiliyor olmanızdır. Ayrıca sizin ve ailenizin belirli bir süre Malta’da kalma zorunluluğunun olmaması, Türkiye’deki hayatınıza kesintisiz devam edebilmenizi sağlar.

Eğer siz de bir B planım olsun diyorsanız en kısa zaman da bizimle irtibata geçebilirsiniz