BASINDA YENI BIR HAYAT

Gerek görsel, gerekse yazılı basın organları Yeni Bir Hayat’ın Amerika’da doğum alanındaki bilgi ve deneyimlerini düzenli olarak izleyici ve okurları ile paylaşmaktadır. Bu haberlerden bir kısmını sizler için derledik

Ankara Antlaşması

Ankara Antlaşması hakkında Show TV Ana Haber’de yayınlanan söyleşimiz İngiliz vatandaşlığına giden süreç hakkında değerli bilgiler içeriyor. Merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bu haberde bulabilirsiniz.

Kanada Göçmenlik

2014 yılı Kanada Nitelikli Göçmenlik programı hakkında Fox TV haberin sorularını yanıtladık. 2014 yılında yayınlanan haberimiz de özellikle mühendislik dallarında Kanada’da ciddi bir işgücü açığı bulunduğunu vurguluyoruz.

Ankara Antlaşması

İngiltere’ye yerleşim, iş kurma ve Ankara Antlaşması sürecine ilişkin Sn. Nazlı Erkan’ın sorularını Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Şevki Akaydın canlı olarak yayınlananTRT Anadolu programında yanıtladı.

Kanada Göçmenlik Programı

TRT’de canlı olarak yayınlana söyleşi de 2014 yılı Kanada nitelikli göçmenlik programlarının detayları ve başvuru süreci hakkında Sn. Nazlı Erkan’ın sorularını Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Şevki Akaydın yanıtlıyor

Kanada Göçmenlik ve Express Entry

Artı 1 programında canlı olarak yayınlanan söyleşi de 2015 yılı Kanada Göçmenlik ve Express Entry süreci, aranılan özellikler, nasıl başvuru yapılacağı ve başvuru sonrasına dair soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Ankara Antlaşması

İngiltere’ye yerleşim, iş kurma ve Ankara Antlaşması sürecine ilişkin Sn. Nazlı Erkan’ın sorularını Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Şevki Akaydın canlı olarak yayınlanan TRT Anadolu programında yanıtladı.

Göç uzmanı Ankara Antlaşması’ndan Kanada Göçmenliğe kadar birçok konuda Aktüel’in sorularını cevapladı

Sabah logo

Ankara Antlaşması ile İngiltere’de yeni bir hayata başlarken.

Ekonomist logo

Eğer gerekli koşulları sağlarsa isteyen her girişimci İngiltere’ye yerleşebilir

Sabah logo

İngiltere yatırımcı programının detayları Sabah’ta yer alıyor.

Kanada Göçmenlik programının detayları Sözcü gazetesinde

Milliyet logo

Kanada vatandaşlığına giden süreç hakkındaki bilgiler Milliyet gazetesinde

2013 Kanada Nitelikli Göçmenlik programı ile toplam 5.000 kisşi Kanada vatandaşı olabilecek.

Ankara Antlaşması ile İngiltere’de 5 yıl sonunda İngiliz vatandaşlığı

Ekonomist logo

Türkiye’de doğdu, dünyaya açılıyor