Basında Biz


BASINDA YENİ BİR HAYAT

Yeni Bir Hayat yerel ve uluslararası bir çok yayına görüş ve değerlendirmeleri ile kaynak olmaktadır.

Bloomberg HT Focus Programı

Focus Programı’nın davetlisi olarak yurtdışı yatırım planlaması, vatandaşlık ve oturum seçeneklerini Yönetim Kurulu Başkanımız Şevki Akaydın anlattı

Ankara Antlaşması

Ankara Antlaşması hakkında Show TV Ana Haber’de yayınlanan söyleşimiz İngiliz vatandaşlığına giden süreç hakkında değerli bilgiler içeriyor. Merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bu haberde bulabilirsiniz.

Kanada Göçmenlik

2014 yılı Kanada Nitelikli Göçmenlik programı hakkında Fox TV haberin sorularını yanıtladık. 2014 yılında yayınlanan haberimiz de özellikle mühendislik dallarında Kanada’da ciddi bir işgücü açığı bulunduğunu vurguluyoruz.

Kanada Göçmenlik

TRT’de canlı olarak yayınlana söyleşi de 2014 yılı Kanada nitelikli göçmenlik programlarının detayları ve başvuru süreci hakkında Sn. Nazlı Erkan’ın sorularını Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Şevki Akaydın yanıtlıyor

Kanada Göçmenlik ve Express Entry

Artı 1 programında canlı olarak yayınlanan söyleşi de 2015 yılı Kanada Göçmenlik ve Express Entry süreci, aranılan özellikler, nasıl başvuru yapılacağı ve başvuru sonrasına dair soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Ankara Antlaşması

İngiltere’ye yerleşim, iş kurma ve Ankara Antlaşması sürecine ilişkin Sn. Nazlı Erkan’ın sorularını Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Şevki Akaydın canlı olarak yayınlanan TRT Anadolu programında yanıtladı.