Portekiz Gayrimenkul Projeleri


Portekiz Gayrimenkul Projesi 1

Lizbon’da şehir merkezinde modern mimari ile tarihi dokunun bir araya geldiği residence projesinde 1+1 ve 2+1 seçenekler, €650.000’dan başlayan fiyatlarla 5 yıl boyunca yıllık yüzde 4 kira getirisi garantisi ile satışa sunuluyor.

Dünyaca ünlü butiklere ve restoranlara yürüme mesafesinde olan projede Lizbon’un zengin tarihine tanıklık edeceksiniz. Avrupa’nın en renkli başkentlerinden biri olan Lizbon’un her köşesinde konserlere, dinletilere ve gösterilere rastlamak mümkün.

Portekiz Gayrimenkul Projesi 2

Portekiz’in en prestijli, 5 yıldızlı resort konforundaki projesinde 1+1 ve 2+1 seçeneklerin yanı sıra 3 ve 4 odalı 180 ile 220 metrekare büyüklüğünde suit daireler bulunuyor. Resort projesindeki bahçeli evler ise 104 ile 335 metrekare alana kurulmuş. Muhteşem bir doğanın ve yemyeşil bir arazinin üzerine kurulmuş tesis ayrıca upuzun bir kumsalla da çevrelenmiş adeta cennetten çıkmış bir manzaraya sahip.

€550.000’dan başlayan suit daireler 5 yıl boyunca yıllık yüzde 5 kira getirisi garantisi ile satışa sunuluyor. Lüks eşyalarla dekore edilmiş projede yüzme havuzları, spa ve spor klübü, özel güvenlik ,sağlık ve konsiyerj servisi de bulunuyor. Ayrıca tesiste bir de konferans salonu mevcut. Havaalanına 25 dakika, Lizbon şehir merkezine ise 30 dakikadan az bir mesafede olan tesis, olağanüstü bir Milli Park ve UNESCO tarafından Dünya Mirası seçilen alanlar tarafından çevrelenmiş.

Portekiz Gayrimenkul Projesi 3

Lizbon’da şehir merkezinde modern mimari ile tarihi dokunun bir araya geldiği residence projesinde 1+1 ve 2+1 seçenekler €500.000’dan başlayan fiyatlarla 5 yıl boyunca yıllık yüzde 3 kira getirisi garantisi ile satışa sunuluyor.

Tiyatroların, antikacı dükkanlarının ve eski kitapçıların bulunduğu bölgede yer alan projede Lizbon’un 1990’lı yıllarında bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Şehrin kalbi diye adlandırılan alanda aynı zamanda dünya mutfağından restoranlar ve dünyaca ünlü markalara ait mağazalar da var. Lizbon, gece ve gündüz her daim kozmopolit atmosfere sahip.

Portekiz Gayrimenkul Projesi 4

Modern dekorasyonuyla öne çıkan 2+1 villa projeleri €650,000’dan 10 yıl boyunca yıllık yüzde 4 kira getirisi garantisi ile satışa sunuluyor.

Bir diğer alternatif ise aynı projeyi €530,000’dan satın alarak 6.yıldan sonra 4 sene boyunca yılda €26.000 kira garantisi elde etmek olarak öne çıkıyor.

5 yıldızlı otel konforunda dizayn edilmiş proje şampiyonalara hazırlanılan 2 ayrı golf okulunun ortasında konumlanmış. Lizbon’a sadece 20 dakika uzaklıkta olan tesis olağanüstü güzellikte bir Milli Park ve plajla çevrelenmiş.

Proje detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.