Antigua & Barbuda Gayrimenkul Projeleri


Antigua & Barbuda Gayrimenkul Projesi 1

Mülke özel havuzlu villaların yanı sıra 1+1, 2+1, 3+1 seçeneklerin olduğu resort projesinde 5 yıldızlı otel konforunu yaşayabilirsiniz.

50 hektarlık alana kurulmuş tesiste spa merkezinden, spor klubüne, tenis ve squash kortlarından rüzgar sörfü ve yelken okuluna, ödüllü şeflerin ev sahipliğindeki restoranlar ve bir çok ünlü butik yer alıyor.

Marinası olan tesiste ayrıca helikopter pisti de yer alıyor.

2010 yılından bu yana faaliyette olan tesis Tripadvisor Certificate of Excellence’a sahip olup, World Travel Awards’da dünyanın en iyi projelerinden biri olarak aday gösterildi.

Ful eşyalı alternatifler $400.000’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Kiralanabilir dairelerin yıllık yüzde 3 ile 5 getiri potansiyeli bulunuyor.

Proje detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.

Antigua & Barbuda Gayrimenkul Projesi 2

Karayiplerin modern mimarisini Feng Shui prensipleriyle sunan otel projesinde 1+1 ve 2+1 seçenekler $695.000’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kiralanabilir dairelerin yıllık yüzde 3 ile 5 getiri potansiyeli bulunuyor.

Daireye özel terasa sahip 23 konuta nefes kesen bir manzara eşlik ediyor.

Antigua & Barbuda’nın en ünlü plajları ile çevrelenmiş proje, adanın en ünlü cafe, restoran, bar, spor ve alışveriş merkezlerine sadece yürüme mesafesinde yer alıyor.

Proje ayrıca adanın en güvenli yat limanlarının bulunduğu bölgede yer almakta olup, bir çok tekne kış aylarında bu bölgeye demirlenmektedir.

Proje detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.

Antigua & Barbuda Gayrimenkul Projesi 3

40 m² büyüklüğünde 48 deluxe oda ve 100 m²’lik 2 suit odadan oluşan projedeki alternatifler $485,000’dan satışa sunuluyor.

Kontrat kapsamında, mülk sahipleri, yılın belli dönemlerinde tesiste kalabildikleri gibi tesisin dünya çapına yayılan zincir otellerinde de konaklayabiliyor.

Turkuaz renkli denize bir kaç adım uzaklığında olan dairelerin dekorasyonunda birinci sınıf malzemeler kullanılmış.

Projenin bir diğer özelliği de yıllık yüzde 3 oranında getiri potansiyeli bulunması.

Proje isim ve diğer detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.