Dominika Gayrimenkul Projeleri


Dominika Gayrimenkul Projesi 1

Karayipler’in muhteşem doğasında ziyaretçilerine eco – villa deneyimi sunan tesisteki spa ve  yoga merkezlerinde yorgunluğunuzu atacak, su sporları ile tatilinize farklı bir heyecan  katacaksınız.

120 eco – villanın yer aldığı  tesiste yüzme havuzları, restoran ve barın yanı sıra bir de konferans salonu bulunuyor. 2005 yılından beri işletilen projedeki konutlar $225,000’a satışa sunuluyor.

1000 m ² alana kurulmuş olan villaların oturma alanı ise 343 m ²

Proje Forbes Traveller tarafından 10 en iyi lüks eco resort arasında gösterilirken, Condé Nast Magazin tarafıdan da World Saver Ödülü’ne layık görüldü. Virgin Holidays Responsible Tourism Ödülü kapsamında en iyi tesis seçildi.

Proje ismi ve detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.

Dominika Gayrimenkul Projesi 2

Dominika Hükümeti tarafından onaylanmış 5 yıldızılı resort projesinde 200 oda bulunuyor. İçinde spa tesisi de olan proje 12 dönüm alana kurulmuş.

Deniz kenarında, panoromik manzaraya sahip tesis Dominika’nın en iyi kumsallarından biri olan Picard Beach’e yürüme mesafesinde.

Uluslararası bir zincir tarafından yönetilen proje kapsamında yatırımcılara 2 seçenek sunuluyor. Bunlardan biri hisse alımı, diğeri ise mülkün tamamının satın alınması olarak sıralanıyor.

Hisse alımı $220,000 iken mülk alımı $320,000 olarak satışa sunuluyor.
Direk havuza çıkışı olan suitlerin yanı sıra okyanus manzaralı özel jakuzili suitler de bulunuyor. Proje ismi ve detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.

Dominika Gayrimenkul Projesi 3

Karayiplerin saklı cenneti Dominika’da, Milli Park’ın çevrelediği resort projesi, modern mimari ile doğayı buluşturuyor. Eko- turizmi ile ünlü adada deniz kenarında konumlanan alçak katlı dairelerden oluşan suitlerin yanı sıra havuz manzaralı deluxe odalar da mevcut.

Dünyanın en büyük zincir otellerinden biri tarafından işletilen tesisin 2018 sonu itibariyle tamamlanması planlanıyor.

Tenis kortu, spor tesileri, restoranlarının yanı sıra yapay göl ve yüzme havuzlarının bulunduğu tesisteki fiyatlar $220,000’dan başlıyor.

Bir çok festivale ev sahipliği yapan ada, otantik ve huzurlu atmosferiyle Karayiplerin hiç bir yerinde rastlanmayacak doğal güzellikleri bünyesinde barındırıyor.

Proje ismi ve detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.