Grenada Gayrimenkul Projeleri


Grenada Gayrimenkul Projesi 1

Baharatın envai çeşidini barındıran bu özelliği ile de Baharat Adası olarak bilinen Grenada upuzun plajları, bakir koyları ve yemyeşil doğasıyla Karayipler’in eşsiz adalarından biri. Miami, New York, Atlanta, Toronto, Londra, Frankfurt ve Caracas’dan direk uçuşların da düzenlediği adada bir de Milli Park bulunuyor.

Bu özel adanın üzerine kurulmuş projede hisse sahibi olabileceğiniz gibi mülk sahibi de olabilirsiniz.

$ 350.000 bedelinde hisse sahibi olmanız halinde vatandaşlık hakkı için gerekli olan miktarı karşılamış olarak yılın belli sürelerinde tesiste konaklayabilir, tesisin sunduğu tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Resort konforundaki tesiste 2 odalı havuzlu daireler ise $750,000’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Proje detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.

Grenada Gayrimenkul Projesi 2

Toplam 569 birimden oluşan, bünyesinde aqua park, marina, casino olan projede gurme lezzetler sunan restoranların yanı sıra alışveriş merkezi de bulunuyor.

40 m² deluxe, 60 m² executive suit seçeneklerinin yanı sıra 80 m² alana kurulu 1+1, 120 m² alana kurulu 2+1 alternatifler $350,000’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

2016’da emlak yatırımında yüzde 23 büyüme kaydeden Grenada’ya 2016 itibariyle Amerika’dan gelen turist sayısında yüzde 10,7 artış meydana gelmiş.

Eğitim ve sağlık hizmetlerinin yüksek kalitede sunulduğu ada son yıllarda yatırımcıların ve işadamlarının dikkatini çekmeyi başarmış. Proje ismi ve detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.

Grenada Gayrimenkul Projesi 3

Grenada’nın en yeni uluslararası resort projesi deniz kenarında konumlanıyor. Dünyanın en iyi kumsalları arasında yer alan Grand Anse manzaralı tesis aynı zamanda dünyanın en büyük butik otel zincirlerinden biri tarafından yönetiliyor.

Tüm dairelerin okyanus manzaralı olduğu proje bünyesinde havuz, spa, su sporları tesisi, spor kulubü, lounge bar, beach bar ve şef yönetiminde bir restoran da faaliyet gösteriyor.

Lüks stüdyo ve havuzlu suit alternatifleri olan tesiste penthouse daire seçenekleri de mevcut.

5 yıldızlı otel konforundaki daireler $350,000’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Proje ismi ve detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.