Güney Kıbrıs Gayrimenkul Projeleri


Güney Kıbrıs Gayrimenkul Projesi 1

Ünlü mimarların elinden çıkmış golf resort, sosyal ve spor tesisleri, spa ve tenis kortlarının yanı sıra restoran ve mağazaları ile eşsiz bir konfor sunuyor. Mülke özel yüzme havuzu ve muhteşem doğa manzarasıyla 4 odalı villalar €2,035,000’dan satışa sunuluyor.

Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü ada yerel lezzetleri ve ev sahipliği yaptığı bir çok müzik ve kültür festivali ile her mevsim tercih edilen bir destinasyon olarak öne çıkıyor.

Proje isim ve detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.

Güney Kıbrıs Gayrimenkul Projesi 2

160 metrekarelik alana sahip 2+1 apartman daireleri €2,030,000’dan satışa sunuluyor.

Gökdelen residence projesinde her dairenin kendine özel geniş balkonu mevcut. Uçsuz bucaksız bir deniz manzarasına sahip evler boydan boya camlarla çevrelenmiş.

Modern mimariyle dizayn edilmiş yüksek tavanlara sahip proje şehrin her yerinden görünebiliyor. Ayrıca projeye ait bir yüzme havuzu ve dinlenme alanı da mevcut.

Proje isim ve detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.

Güney Kıbrıs Gayrimenkul Projesi 3

Şehrin batısında yer alan ve olağanüstü bir deniz manzarasına sahip olan proje aynı zamanda Pafos şehrini de görüyor.

4 bloktan oluşan ve 3 oda olarak planlanmış dairelerin bulunduğu projede ortak yaşam alanları da mevcut. Bu ortak alanlar, spor merkezi, yüzme havuzu, çocuklar için oyun alanları, yeşil alanlar ve oturma alanları olarak sıralanıyor.

Mavi bayraklı bir çok plaja ve alışveriş merkezine yürüme mesafesinde olan proje kapsamındaki daireler € 310,000’dan satışa sunuluyor. Proje isim ve detayları uluslararası iş ortakları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birebir görüşmeler sırasında paylaşılmaktadır.