Montenegro Gayrimenkul Projeleri


Montenegro Gayrimenkul Projesi 1

Deniz kenarında yer alan projede premium standartlardaki dairelerin yanı sıra ticari amaçlı kullanılabilecek mekanlar da satışa sunuluyor.

24 aya kadar vadelendirilmiş ödeme seçenekleriyle yatırım yapacağınız gayrimenkullerden düzenli kira geliri elde etme fırsatı sunan proje, yaşam alanları ile de öne çıkıyor.

Bünyesinde alışveriş ve spa merkezi bulunduran tesiste açık ve kapalı yüzme havuzları da mevcut.

Deniz manzarasının yanı sıra eski şehrin tarihi dokusuna tepeden bakan 1+1 daireler € 200.000’dan satışa sunuluyor. Projede ayrıca 2+1 ve 3+1 daireler de yer alıyor.

Montenegro Gayrimenkul Projesi 2

Montenegro’nun en prestijli ve lüks projesi; stüdyodan, 4+1 daire seçeneklerine, dubleks evlerden, penthouse suitlere, hem kiralık hem de satılık alternatifleri, € 450.000’dan başlayan fiyatlarla sunuyor. İngiliz mimarlar tarafından inşa edilen, dekorasyonu ünlü Fransız iç mimar Tino Zervudachi tarafından yapılan projede, geleneksel ve modern çizgiler,  ahşap ve taş malzemelerin kullanımıyla birleştirilmiş.

The Yacht Harbour Association tarafından ödüllü marinası, sahil kenarına sıralanmış restoran ve cafeleri, dünyaca ünlü markalara ait butikleri, spa merkezinden, kuaföre, kuru temizleme hizmetlerinden, organik pazara, eczaneden, banka şubesine tüm ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış tesiste, 11- 18 yaş aralığı için bir de okul bulunuyor. Çocuklar ve gençler için özel yaz kamplarının, yetişkinler için ise bir çok spor aktivitesinin düzenlendiği tesis, özellikle de yaz sezonunda birbirinden özel kültür sanat etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

Montenegro Gayrimenkul Projesi 3

1000’den fazla daire ve 500’ün üzerinde villa projesi olan tesisin bünyesinde 7 ayrı otel bulunuyor. Modern dekorasyonu, kapanmaz deniz manzarası, geniş terası ve ful eşyalı mutfağı ile özellikle tatil dönemlerini değerlendirmek için mükemmel alternatifler sunan otel projelerinin her biri ayrı  konseptte tasarlanmış.

Proje özelinde satın almanın yanı sıra kiralama da yapılabildiği gibi, 5 yıldız konforundaki devremülklere yatırım yaparak kira geliri elde etmek de mümkün.

Leed sertikifalı, enerji verimliliğini esas alarak dizayn edilmiş tesisteki dairelerin satış fiyatları € 400.000’dan başlıyor.

Spa, spor ve alışveriş merkezlerinin yanı sıra ünlü tasarım butiklerinin yer aldığı Montenegro’nun en itibarlı projesinde, konferans salonu, 2 ayrı marina, golf sahası, sağlık ve eğitim kurumları da mevcut.