DÜNYANIN EN ESKİ YATIRIM PROGRAMI İLE ST. KITTS & NEVIS VATANDAŞI OLUN

St.Kitts & Nevis hükümetine sağlayacağınız  $ 250,000 tutarında katkı payı ile Avrupa Birliği ülkelerinin yanı sıra İngiltere, Singapur ve Hong Kong dahil olmak üzere 130’un üzerinde ülkeye vizesiz seyahat edebilir, 4 – 6 ay içinde Karayipler vatandaşlığına hak kazanabilirsiniz.

St. Kitts & Nevis Vatandaşlığı Başvuru Koşulları

 • Kitts & Nevis Hükümeti’ne geri almamak koşuluyla $250.000 tutarında katkı yapan ya da St.Kitts & Nevis’den $400.000 değerinde gayrimenkul satın alan yatırımcılar, 4-6 ay arasında St.Kitts & Nevis Vatandaşlığına hak kazanır.
  •  St. Kitts & Nevis hükümeti $250.000 olan vatandaşlık bedelini 30 Mart 2018 tarihine kadar $150.000’a indirdi.
  • Eş, 30 yaşına kadar çocuklar ile 55 ve üzerindeki ebeveynleri kapsayan program kapsamında 4 kişilik bir aile $150.000 karşılığında Karayipler pasaportuna sahip olabiliyor. 4 kişiden sonradaki her bir aile bireyi için ise $25.000 ek ücret ödeniyor.
 • Vatandaşlık başvurusunda bulunabilmek için, asıl başvuru sahibinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekir.
 • Program kapsamında St.Kitts & Nevis’de minimum kalma zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • Britanya Milletler Topluluğu üyesi olan St.Kitts & Nevis vatandaşı olarak Karayipler pasaportuna sahip olabilir, Avrupa Birliği ve Schengen ülkelerinin yanı sıra İngiltere, Singapur ve Hong Kong dahil olmak üzere 130’un üzerinde ülkeye vizesiz seyahat edebilir, Karayip Bölgesi’ndeki 15 Caricom üyesi ülkede yaşama, çalışma ve eğitim görme imkanı elde edebilirsiniz.
 • Gayrimenkul yatırımı yaparak vatandaşlık alma seçeneğini tercih ettiyseniz, 5 yıl sonra gayrimenkulünüzü satarak yatırımınızı geri alabilirsiniz. Başvuru sahibi olarak elde ettiğiniz tam vatandaşlığı, ailenizin sonraki nesillerine miras bırakma lüksünü yaşayabilirsiniz.
 • Çifte vatandaşlık hakkı tanıyan Karayipler pasaportu Türk vatandaşlığını hiçbir şekilde etkilemez.
 • Eşiniz, 30 yaşına kadar olan çocuklarınız ile 55 yaş ve üzerindeki ebeveynlerinizi başvuruya dahil edebilirsiniz.

4 – 6 Ayda Karayipler Pasaportu

Başvuru tarihinden sonra 4-6 ay içinde Karayipler pasaportuna hak kazanma

Vizesiz Seyahat

AB ülkeleri, İngiltere, Singapur ve Hong Kong dahil 130+ ülkeye vizesiz seyahat imkanı

Nesilden Nesile Vatandaşlık

Vatandaşlık hakkını ailenin sonraki nesillerine aktarabilme

Uluslararası İmkanlar

Karayip ülkelerindeki iş ve eğitim olanaklarından faydalanabilme

Yatırımı Geri Alabilme

Gayrimenkul yatırımını 5 yıl sonra elden çıkarma hakkı

Vergi Avantajı

Karayipler sınırları dışında elde edilen gelirlerin vergilerinden muaf olma

Malta Yatırımcı Programı Broşürünü indirmek için tıklayınız!

Antiqua Barbuda Vatadaşlığı

St Kitts ve Nevis Vatandaşlığı Programı

Karayipler vatandaşlık programları içinde olan St.Kitts & Nevis programında, dil ve ikamet ön koşulu olmayıp devlete yapılan katkı bedeli ya da gayrimenkul alımı ile vatandaşlık hakkı elde edilmektedir.

Saint Kitts 168 km2, Nevis 93 km2 olmak üzere 261 km2’lik bir alana kurulmuş Parlamenter Demokrasi ve Krallık ile yönetilen ülkenin başkenti St. Kitts Adası’nda bulunan Basseterre’dir. Ülkede İngilizce konuşulmakta olup para birimi Doğu Karayip Doları’dır. 1984 yılında yürürlüğe giren program, kendi alanında dünyanın en eski, güvenilir ve başarılı programlarından biri olarak kabul edilmektedir. “İki Ada Bir Cennet” sloganı ile bilinen St. Kitts & Nevis’in ekonomi kaynakları; turizm, gayrimenkul ve finansal hizmetlerdir. Ayrıca bir çok uluslararası üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır.

Uluslararası gelir vergisi muafiyetinin benimsendiği ülkede, St.Kitts & Nevis dışındaki gelirlerinizden muaf olup, adada daimi olarak yaşamaya karar vermediğiniz sürece vergi yükümlülüğünüz bulunmamaktadır.

E-Bültenimize kayıt olmak için lütfen mail adresinizi giriniz.

Başvuru dosyanızın hazırlanması, sunulması ve denetim süreçlerini çatı kuruluşumuz Terranova Global ve uluslararası çözüm ortaklarımız ile birlikte yürütüyoruz. Başvurunuzun takibinden, temsilcisi olduğumuz hükümet onaylı gayrimenkul projelerini sunarak yatırım işlemlerinizin hayata geçirilmesine, dilerseniz St. Kitts & Nevis’e yapacağınız ziyaretin planlanmasından Karayipler pasaportuna sahip olana kadar geçen tüm süreçte yanınızdayız.

Yeni Bir Hayat Uzmanları ile iletişime geçin!