GÖÇMENLİK

Yurtdışı Göçmenlikte Türkiye’nin En Uzman Kuruluşuyuz

Yeni Bir Hayat Ankara Antlaşması ile İngiltere Göçmenlik ve Kanada Nitelikli Göçmenlik programları başta olmak üzere gerek işadamlarına gerekse kişi ve ailelere yurtdışında iş kurma ve yerleşme konularında kurumsal danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Birçoğumuzun hayalinde yurtdışına yerleşmek vardır. Kendimiz ve ailemiz için farklı bir gelecek çizmek, farklı kültürler tanımak, ekonomik ve sosyal olarak daha iyi bir hayat sürmek sebeplerimizden sadece birkaçıdır. Yeni Bir Hayat hayallerinizin gerçekleşmesinde size yardımcı oluyor.

Göçmenlik programları karmaşık süreci, farklı seçenekleri, sık sık güncellenen kuralları ve ülkeden ülkeye değişen uygulamaları ile uzmanlık gerektiren bir hizmettir. Ayrıca internet ortamındaki bilgi kirliliği de düşünüldüğünde en güncel ve en doğru bilgiyi elde etmek çoğu kez mümkün olmamaktadır.

Yurtdışı göçmenlik programları konusunda en kapsamlı ve profesyonel desteği sunan Türkiye’nin ilk ve tek firması olarak size en doğru ve güncel bilgiyi sunuyoruz. Uzman kadromuz ve yurtdışı hukuk bürolarımız aracılığıyla öncelikle Kanada göçmenlik, İngiltere göçmenlik ve Amerika göçmenlik olmak üzere tüm ülkelerdeki göçmenlik, daimi yerleşim, yatırımcı vizelerindeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Böylece Türk vatandaşlarına sunulan özel programlar hakkında en güncel bilgileri ediniyor ve sizinle paylaşıyoruz.

Yurtdışı göçmenlik başvurunuzu kabul etmeden önce sizinle kapsamlı bir değerlendirme yapıyor, gerek sizin niteliklerinize gerekse gelecekle ilgili beklentilerinize en uygun ülke ve göçmenlik programını seçmenizde yardımcı oluyoruz.