Portekiz’de Yıllık %5 Kira Geliri Garantisiyle Lüks Yatırım İmkanıPortekiz’de Yıllık %5 Kira Geliri Garantisiyle Lüks Yatırım İmkanı

Atlas okyanusuna kıyısı bulunan şirin sahil kasabası Cascais, Lizbon’un en ünlü sayfiye yerlerinden biri. Mimari dokusu, plajları, huzurlu atmosferi ve festival/konserleri ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan Cascais ünlülerin de tercihi. Bir çok ünlü sanatçı ve futbolcunun evinin bulunduğu Cascais Lizbon’a sadece 20 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Bir tarafında Sintra Dağlarının uzandığı, diğer tarafında huzur veren masmavi Cascais  koyunun bulunduğu Tatil Köyü, ünlülerin, artistlerin, futbolcuların evlerinin bulunduğu ülkenin en lüks yerlerinden biri olan Cascais’in Quinta da Marinha  bölgesinde yer alıyor. Çam ağaçları içerisinde okyanus kokusunu içinize çekebileceğiniz Cascais Tatil Köyü sakinlerine sunduğu avantajlarla da huzur vadediyor.

Lizbon Uluslararası Havaalanı’na 20 dakika uzaklıkta bulunan tatil köyünde restoran, bar, Spa, health&fitness kulübü, iki açık yüzme havuzu, kapalı otopark, 24 saat resepsiyon ve güvenlik hizmetleri gibi bir çok avantajın yanı sıra, sporseverler için de golf, binicilik ve tenis aktiviteleri bulunuyor. Ayrıca havaalanından alma/bırakma, yazlık çocuk kulübü ve rezervasyon hizmetlerinin sunulduğu tatil köyünde şarap tadımı, sörf dersleri, yelken, at binme, dalış, off road gibi bir çok aktivite de bulunuyor.

Şehri keşfetmek isteyen kaşifler ise tatil köyünün yakınında bulunan Sintra’nın ünlü kültürel mekanları ve sarayları, Guincho plajı ve Cascais yat limanının yanı sıra dünyaca ünlü Boca do Inferno’yu da görme imkanına sahip.

Cascais ’de yer alan dünyanın en iyi otel zincirlerinden birine ait Cascais tatil köyünde yatırım yapın, yıllık %5 kira gelirinizi garantileyin.

Tatil Köyünde 1 haftası Temmuz/Ağustos aylarında olmak üzere yıllık 4 haftaya kadar kullanım imkanı olan dairelerin fiyatları 500.000 €’dan başlıyor. 1 ve 2 odalı lüks süit dairelerde fiyatlar 500.000 € – 1.050.000 € arasında değişiyor. Bu dairelerin bir diğer avantajı da 5 yıl boyunca %5 kira geliri garantisi bulunması.

 

Gayrimenkul yatırımı için en avantajlı ülkelerden biri: Portekiz

Golden Visa için getirilen uygulamalar ve sunduğu avantajlarla Portekiz, gayrimenkul yatırımı yapmak için en uygun ülkelerden biri haline gelmiştir.

Avrupa’daki en gelişmiş yasal sistem: Portekiz, yatırım güvenliği yüksek bir ülkedir. Yatırımcıyı ve vergi mükellefini koruyan Avrupa’daki en gelişmiş yasal sisteme sahip ülkelerden birisidir. Tamamen şeffaf bir gayrimenkul alım-satım süreci bulunmaktadır.

Güvenli yaşam: 2017 Küresel Barış Endeksi’ne göre Portekiz dünyanın en barışçıl ve güvenli üçüncü ülkesidir.

Yumuşak İklim: Portekiz’in batısında yılın 260 günü güneşli geçer.

Gelişmiş sağlık ve eğitim sistemi: Gelişmiş sağlık hizmetleri bulunan Portekiz’de uluslararası okullar, Avrupa’nın en iyi devlet ve özel üniversiteleri bulunmaktadır.

Ulaşılabilirlik: 3 uluslararası havayolu, modern yollar ve tren ağları.